TE LAAT – VERKOCHT
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping in een rustige straat (school, winkels en vervoer zijn vlakbij). Toegang tot het appartement via de privé-tuin of via de gemeenschappelijke inkomhal. Ideaal 2-slaapkamer appartement!!!
INDELING: eerste verdieping:
Er is een inkomhal met vestiaire en aparte toilet (toilet is recent vernieuwd). Berging. De leefruimte kijkt met een grote raampartij uit op het naastgelegen parkje. 1 flank is voorzien van leempleister, in combinatie met de oorspronkelijke tegel geeft dit een warme uitstraling. De keuken (6,20m²) is voorzien van een natuurstenen werkblad, een vaatwasmachine, een nieuwe koelkast, een nieuwe kookplaat en een nieuwe dampkap. Er bevinden zich 2 slaapkamers (8,80 en 13,67m²) in het appartement. De badkamer werd recent vernieuwd ( een infrarood spiegel is hier aanwezig).
De tuin (134m²) is bereikbaar via een privé trap. Je kan via de tuin ook naar de grote garagebox (25,70m²) en de extra oprit ervoor (plaats voor 2 wagens). De garage is uitgerust met een automatische poort.
Verder beschikt het appartement ook over een kelderberging (10,11m²)in de kelder.
BOUWTECHNISCH:
Ventilatiesysteem type D (met warmterecuperatie).
Elektrische installatie is gekeurd en conform AREI.
Er zijn geen gemeenschappelijke kosten.
Opp.: app (84m²), tuin (134m²), garage (25,70m²), kelder (10,11m²) + oprit
Mogelijkheid om bovenliggende studio met zeer ruim terras ook aan te kopen.

























